Nici un produs
![]() |
Felicitare model tematic 12,00 lei | |
![]() |
Recomandarea creatorului 12,00 lei | |
![]() |
Felicitare de lux model Disney 10,00 lei | |
None |
145,00 lei
WCS750CPSL001
Produsul este in stoc
Stoc Limitat
Livrare gratuita comenzi peste 100 lei, 24h
Eleganta si rafinament sunt cuvintele care caracterizeaza aceasta bijuterie. Acest ingeras cu aripile mobile, realizat din Argint 925, va atrage privirile tuturor datorita delicatetii finisajelor sale. Include si lantisor din argint Dimensiuni: 3cm Ambalaj: Cutie de bijuterii LuxuryGifts si etui LuxuryGifts
Buna ziua
Am fost foarte încântată în primul rând de calitatea bijuteriilor pe care le-am comandat la dumneavoastră, Colier din Argint "My Angel" și Colier din argint "Heart of The Ocean", de ambalajul decent în care sunt oferite produsele, precum și de promptitudinea dovedită în operarea comenzii mele.
Voi reveni cu plăcere cu alte comenzi.
Foarte delicat
O bijuterie delicata, foarte frumos realizata.Am comandat pentru toate prietenele mele pentru ziua de de 8 martie.
C. V. Baia Mare - martie
Produsul, ambalajul acestuia si termenul de livrare se incadreaza in standardele de calitate europene a serviciilor oferite de firma. Remarc si atentia la detalii, respectiv modul de protejare al coletului.
Cadou de martisor
Un accesoriu feminin foarte elegant și bine lucrat, livrarea a fost la înălțime, comunicarea cu reprezentantul firmei a fost foarte bună! Vă mulțumesc!
Buna ziua
Colierul este foarte frumos,soția a fost foarte placut impresionată de calitatea acestuia.
Punctul forte este miscarea aripilor .
Promtitudine in livrarea comenzii extraordinara.
Multumesc